DARMOWA DOSTAWA!
Żyrandole

Wybór idealnego żyrandola. Kiedyś żyrandole głównie przywoływały skojarzenia z wielkimi salami balowymi, gdzie dominowały wielkie kryształowe lampy. Roztaczający się blask dominował pomieszczenie refleksami. Z biegiem czasu wygląd ich zmienił się w bardziej nowoczesne formy, często będące połączeniem różnych materiałów. Podobnie jest w naszej ko...

Wybór idealnego żyrandola. Kiedyś żyrandole głównie przywoływały skojarzenia z wielkimi salami balowymi, gdzie dominowały wielkie kryształowe lampy. Roztaczający się blask dominował pomieszczenie refleksami. Z biegiem czasu wygląd ich zmienił się w bardziej nowoczesne formy, często będące połączeniem różnych materiałów. Podobnie jest w naszej kolekcji nowoczesnych żyrandoli, która zawiera elementy wykonane z metalu, tkaniny, tworzyw sztucznych, a także szklanych- kryształowych, pięknie się mieniących w świetle. Są to żyrandole mające na celu przyciągnięcie uwagi, są definicją oświetlenia wyrazistego, oryginalnego. Żyrandole naturalnie mają większy wpływ na aranżację pomieszczenia niż inne rodzaje mniejszego nowoczesnego oświetlenia, dlatego należy wybrać odpowiedni nowoczesny żyrandol do pokoju zwracając uwagę na jego gabaryty, kolorystykę i styl. Tak aby nie był za duży żyrandol lub wydawał się za mały gdy zawiesisz go nad stół. Cała przestrzeń wymaga szczególnie przemyślanej wizji. Wybierając odpowiedni żyrandol do salonu, ważny jest wybór jego kształtu. Nowoczesne żyrandole występują w wielu kształtach, w tym okrągłych, kulistych, diamentowych, owalnych i łezkowych. Czy nowoczesne żyrandole nie są przeznaczone tylko do formalnej oprawy? Tradycyjne żyrandole, znane również jako żyrandole kandelabrowe, kojarzyły się z formalnymi jadalniami, masywnymi wejściami i bogatymi salami balowymi, ale piękno współczesnych żyrandoli polega na tym, że technologia i wyobraźnia połączyły się w celu stworzenia szeregu nowoczesnych żyrandoli, które wyglądają fantastycznie w prawie każdym pomieszczeniu - w tym w kuchni, sypialni, a nawet łazience. Dlatego zamiast myśleć o żyrandolach w kategoriach tradycyjnych, pomyśl o nich jako o nowoczesnym oświetleniu pasującym do każdego pomieszczenia w domu – tylko na większą skalę. Żyrandole mogą pomieścić szereg stylów, takich jak nowoczesny, loftowy, skandynawski, francuski, czy coraz modniejszy styl nowojorski. W którym pomieszczeniu najlepiej wyglądają nowoczesne żyrandole? Jak wspomniano wcześniej, żyrandol może przydać się w prawie każdym pomieszczeniu, ale aby wykorzystać jego potencjał warto w pomieszczeniu o największej widoczności- w salonie, jadalni, kuchni, łazience, przedpokoju i sypialni. Nowoczesna jadalnia z pięknym żyrandolem nad stołem jadalnym jest nie do pominięcia, a żyrandol zawieszony w wysokim salonie z pewnością zrobi wrażenie.

Więcej
  • Żyrnadole kryształowe

    Żyrandole kryształowe w nowoczesnym wydaniu, świetnie będą pasować do współczesnych wnętrz. Pięknie się mienią i są bardzo dekoracyjne. W tej kolekcji znajdziesz lampy wiszące, które wyróżniają się dekoracyjnymi abażurami z tkaniny w różnych kolorach min. czarne, białe, ecru, beżowe. Konstrukcja lamp ozdobiona jest kryształkami pojedynczymi lub całymi sznurami ułożonymi warstwowo.

  • Żyrandole nowoczesne

    Nowoczesne żyrandole wyróżniajace się formą z pewnością zostaną zauważone. Posiadamy w ofercie wiele oryginalnych lamp. Duże i małe lampy wiszące, z któych stworzysz piękne kompozycje nad stół lub korytarz. Żyrandole nowoczesne będą pasować do wielu stylów aranzacji, dzięki prostym formą oraz bogatej kolorystyce. Do wyboru chromowane lampy, złote mosiężne, czarne.