DARMOWA DOSTAWA!
Lampy wiszące

Lampa wisząca może być subtelnym elementem dekoracji wnętrza lub wyrazistą formą, która przykuwa wzrok nad stołem jadalnianym lub w salonie. Możesz również stworzyć niepowtarzalną scenerię, zawieszając kilka lamp wiszących w grupie. Dobre oświetlenie zapewnia odpowiednią atmosferę przy stole gdy spędzasz czas razem z rodziną lub przyjaciółmi prz...

Lampa wisząca może być subtelnym elementem dekoracji wnętrza lub wyrazistą formą, która przykuwa wzrok nad stołem jadalnianym lub w salonie. Możesz również stworzyć niepowtarzalną scenerię, zawieszając kilka lamp wiszących w grupie. Dobre oświetlenie zapewnia odpowiednią atmosferę przy stole gdy spędzasz czas razem z rodziną lub przyjaciółmi przy domowym posiłku. Poza tym jest też bardzo komfortowe, jeśli daje bezpośrednie światło, gdy pracujemy w nocy lub dzieci muszą odrabiać lekcje. Lampa nad stołem jadalnianym jest nie tylko funkcjonalna, ale także cieszy oko. W zależności od rodzaju lampy wiszącej może przyciągnąć wzrok w pomieszczeniu. Znalezienie idealnej lampy stołowej nie jest łatwym zadaniem. Na przykład przy podłużnym stole mała lampa nie wystarczy, lepiej wybrać jedną lub dwie duże lampy wiszące. W przypadku okrągłego lub kwadratowego stołu często wystarcza jedna lampa. Kluczowym elementem podczas wyboru lampy wiszącej jest też dobranie jej długości. Wysokość lampy nad stołem jadalnym decyduje o łatwości użytkowania. Zbyt nisko zawieszona lampa nad stołem sprawi, że nie będziesz widział swoich gości. Również zbyt wysoka nie jest przyjemna, aby uzyskać najlepszy efekt, średnia wysokość zawieszenia oprawy musi znajdować się około 70 cm nad blatem. Zapewnia to optymalny rozsył światła i zwiększa komfort przy stole. W naszej ofercie podzieliliśmy lampy na style, dzięki czemu z łatwością znajdziesz wymarzoną lampę. Posiadamy lampy w stylu nowojorskim oraz bardziej nowoczesne lampy w stylu loft. Wśród nich znajdują się: lampy szklane, lampy metalowe, lampy kule, lampy mosiężne.

Więcej
  • Lampy art deco

    Nowoczesne lampy kule w stylu art deco. Idealne do nowoczesnych salonów w stylu nowoczesnym pięknie będą się prezentować nad stołem w jadalni lub sypialni. Pojedyncze zwisy możemy zawiesić przy łóżku i będą służyć jako lampki do czytania. Do kompletu możesz zakupić w tym samym stylu nowoczesne żyrandole, lampy stojące lub biurkowe które razem tworzyć będą spójną całość.

  • Lampy loftowe

    Nowoczesne lampy w stylu industrialnym, idealne do aranżacji wnętrz w stylu loft oraz soft glam. Duży wybór lamp w kolorze czarnym z efektownymi kloszami, a także z łańcuchami, które nadają im fabrycznego stylu. Lampy chromowane z kolei świetnie będą pasować też do wnętrz glamour z uwagi na kolorystykę i eleganckie wykończenie Baw się i łącz style!

  • Lampy newyork

    Nowoczesne lampy wiszące oraz żyrandole w stylu nowojorskim. Świetne do zawieszenia nad stół w jadalni lub salonie. Jeśli masz duży stół warto wybrać kilka lamp, świetnie będą wyglądać razem i doskonale oświetlą salon. Bogata kolorystyka sprawi, że z łatwością urządzisz wymarzone wnętrze. Posiadamy lampy złote,srebrne z ozdobnymi kloszami z tkaniny w kolorze czarnym i białym.