DARMOWA DOSTAWA!

Gwarancja &
serwis pogwarancyjny

Asortyment naszego sklepu jest objęty gwarancją przez 2 lata od daty zakupu, z zastrzeżeniem normalnych warunków użytkowania i przestrzegania instrukcji użytkowania zalecanych przez producenta. W przypadku konieczności naprawy produktu w tym okresie gwarancyjnym, naprawa zostanie przeprowadzona przez naszych techników, pod warunkiem, że problem nie został spowodowany przez niewłaściwe użytkowanie oraz produkt nie został w żaden sposób zmodyfikowany z pierwotnego stanu.

Jakie produkty są objęte gwarancją?

 • Produkty zakupione w naszym sklepie

  Gwarantujemy najwyższą jakość produktów zakupionych w naszym sklepie. Nasi menedżerowie sprzedaży rejestrują wszystkie złożone zamówienia. Jeśli jakość zakupu nie jest satysfakcjonująca, możesz skorzystać z naszego serwisu gwarancyjnego i rozstrzygnąć problem.

 • Nie naprawiaj sam

  Jeśli produkty zostaną uszkodzone lub masz jakieś wątpliwości wystarczy zwrócić się do naszych kierowników serwisu gwarancyjnego, aby uzyskać pomoc, a oni odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące zasad zwrotu i naprawy lub pomogą rozwiązać problem zdalnie.

 • Produkty, które nie były używane

  Masz prawo do zwrotu produktów w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Prawo zwrotu dotyczy produktów gotowych- nie pfreabrykowanych. W przypadku rzeczy wykonywanych na specjalne zamówienie lub modyfikowanych na życzenie, nie ma możliwości zwrotu.Skontaktuj się z naszym centrum serwisowym przez telefon, e-mail lub czat online. Otrzymasz wszystkie niezbędne instrukcje, jak rozwiązać ten problem. Obiecujemy szybko rozpatrzyć Twoje roszczenie i sprawić, że będziesz zadowolony.

Gdzie złożyć wniosek o usługę gwarancyjną?

 • e-mail

  Wnioski prosimy przesyłać drogą elektroniczną na info@brillante-home.eu , odpowiemy tak szybko jak to możliwe, abyś był zadowolony.

W jakich przypadkach gwarancja nie jest świadczona?

 • Normalne ślady użytkowania

  Należy pamiętać, że nasza gwarancja nie obejmuje uszkodzeń produktu, które mogły wynikać z normalnego zużycia produktu zakupionego w naszym sklepie.

 • Niewłaściwe użycie lub nadużycie

  Jeśli produkt zakupiony w naszym sklepie ma wizualne ślady niewłaściwego użycia lub nadużycia, przypadek ten nie jest również objęty usługami gwarancyjnymi. Sklep może świadczyć usługi naprawcze na Twój koszt..

 • Markowe przedmioty

  Przedmioty markowe mogą korzystać z gwarancji producenta wskazanego na opakowaniu.

 • Okres gwarancji

  Gwarancja rozpoczyna się w dniu zakupu na dowodzie zakupu i trwa 2 lata.

 • Nieautoryzowane usługi naprawcze

  Gdy produkt jest naprawiany przez nieautoryzowane organizacje serwisowe, inżynierów lub techników, kupujący traci prawo do bezpłatnej usługi gwarancyjnej. Wykorzystanie nieautoryzowanych części zamiennych lub materiałów eksploatacyjnych Gdy produkt ulegnie awarii z powodu użycia nieautoryzowanych części zamiennych lub materiałów eksploatacyjnych, sklep nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zdarzenie. Używaj tylko autoryzowanych części zamiennych, jeśli chcesz zachować ważność gwarancji..

 • Klęska żywiołowa

  Klęska żywiołowa jest siłą wyższą, której sprzedawca nie może zapobiec. Tak więc, gdy produkt zawiódł w wyniku klęski żywiołowej, sklep nie jest zobowiązany do zwrotu lub naprawy..

 • Czyszczenie produktu

  Jeśli produkt ulegnie awarii podczas czyszczenia lub usunięcia obcego materiału z jego powierzchni lub wewnątrz, sklep nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez kupującego. Kupujący nie będzie mógł skorzystać z usług gwarancyjnych, ponieważ awaria nastąpiła z winy kupującego.